Home

O Nas

Agencja Reklamy Nowomowa powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości produkty reklamowe. Specjalizujemy się w reklamie zewnętrznej. Naszym klientom oferujemy kompleksowy i stale rozwijający się wachlarz usług. Począwszy od doradztwa w zakresie marketingu i przygotowania kampanii, przez proces kreacji, po wysokiej jakości wykonanie wszelkich możliwych form reklamy.

Istniejemy od 2008 roku i ciągu tego czasu współpracowaliśmy z szeregiem firm, które -nie bez satysfakcji - zdecydowały się skorzystać z naszych usług (szczegóły w zakładce Realizacje). Nasze doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy przez szereg lat pracując w innych agencjach reklamowych, działach marketingu i drukarniach. W swojej pracy stawiamy na kreatywność oraz zadowolenie klientów. Wszystkich naszych kontrahentów staramy się traktować indywidualnie, przez co współpraca z nami to czysta przyjemność!

„Jeśli naszym celem jest niekończące się poszukiwanie, to jak możemy zawieść?"
(Daniel Boorstin)

By pozostać konkurencyjnymi i sprostać coraz to bardziej wymagającym zadaniom, jakie stawiają przed nami klienci oraz mechanizmy rynkowe, stale dążymy do rozwoju naszej agencji. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Nasi klienci
/ //
/ //
/ //
/ //
/ //
/ //
/